NAJAVA: Spomen na poginule Gromove ogulinskog kraja

0
894

U spomen na devetoricu poginulih branitelja Ogulinaca, pripadnika 3. pješačke bojne 2. gardijske brigade „Gromovi“ poginulih u Domovinskom ratu, Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ na poseban će se način u subotu, 17. kolovoza 2013. godine prisjetiti njihove žrtve, odati im dužno poštovanje i zahvalu za žrtvovanje vlastitog života za svoje bližnje, svoj narod, za slobodnu i neovisnu Republiku Hrvatsku.

Odavanje počasti poginulim „Gromovima“ u organizaciji URV 2. gbr „Gromovi“ Podružnice Karlovačke županije održat će se u Ogulinu, u subotu 17. kolovoza 2013. godine po slijedećem programu:

 

08,00 – 08,30 Okupljanje gostiju i ratnih veterana Gromova na groblju sv. Jakova

08,30 – 09,00 Komemoracija, polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod spomen ploče                        poginulim Gromovima

09,00 – 09,45 Sveta misa za poginule branitelje u crkvi sv. Jakova

10,00             Domjenak i druženje u Vatrogasnom domu Turkovići

 

Pozivamo ratne veterane Gromove, posebno one iz ogulinskog kraja i članove udruge ratnih veterana 2. gbr Gromovi Podružnice Karlovačke županije, kao i poštovatelje hrvatskih branitelja i vrjednota Domovinskog rata, da sukladno mogućnostima sudjeluju na odavanju počasti poginulim braniteljima Gromovima.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here