Ljetovanje djece branitelja s područja Grada Zagreba

0
1215

Odjel za branitelje Gradskog ureda za zdravstvo i branitelje, slijedom Odluke o socijalnoj skrbi (Službeni glasnik Grada Zagreba 20/10, 7/11), provodi organizirano ljetovanje na moru djecu hrvatskih branitelja i civilnih žrtava Domovinskog rata slabijeg socijalno-ekonomskog statusa.
Člankom 31. Odluke određeno je da pravo na besplatno ljetovanje i zimovanje imaju djeca predškolskog uzrasta i školskog uzrasta do završetka osnovne škole. Na ljetovanje i zimovanje upućuju se djeca iz obitelji slabijega imovinskog stanja, djeca branitelja Domovinskog rata i djeca s teškoćama u razvoju. Na ostvarivanje prava na besplatno ljetovanje i zimovanje utječe:
– socijalno-imovinski status obitelji;
– zdravstveni status djeteta;
– broj djece u obitelji;
– uspjeh i ponašanje u školi.
Zahtjevi se podnose od 13. lipnja 2012. u Odjelu za branitelje Gradskog ureda za zdravstvo i branitelje, Đorđićeva 26/1, svakim radnim danom od 8.30 do 15.00 sati.
Rok za podnošenje zahtjeva nije vremenski ograničen, ali je ograničen brojem raspoloživih mjesta te će se zahtjevi zaprimati do popunjenosti kapaciteta.

Sve informacije moguće je dobiti na brojevima telefona: 658 5066, ili 658 5078.

zahtjev za ljetovanje 2012

www.zagreb.hr

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here