Održan memorijalni turnir u spomen na poginule branitelje u akciji „Brđani 91“

U spomen na petoricu poginulih pripadnika 2. gardijske brigade „Gromovi“ u akciji „Brđani 91“ Udruga hrvatskih branitelja Bošnjaka grada Siska organizirala je u Komarevu 22. kolovoza 2012. godine „Malonogometni memorijalni turnir za poginule hrvatske branitelje u akciji Brđani”

Sudjelovale su tri muške momčadi koje su ostvarile slijedeći poredak: prvo mjesto osvojila je Udruga branitelja Bošnjaka grada Siska, drugo mjesto Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“, a treće gosti iz Bosne i Hercegovine, Udruga RVI Bosanska Krupa.

Sudjelovala su i tri ženske ekipe izvan konkurencije. Prvo mjesto osvojio je  „Ženski malonogometni klub Mokrice“, drugo mjesto „Ženski malonogometni klub Viktoria” iz Lekeničke Poljane, dok je treće mjesto osvojila ekipa „Gromovite“.