Održan memorijalni turnir u spomen na poginule branitelje u akciji „Brđani 91“

0
1097

U spomen na petoricu poginulih pripadnika 2. gardijske brigade „Gromovi“ u akciji „Brđani 91“ Udruga hrvatskih branitelja Bošnjaka grada Siska organizirala je u Komarevu 22. kolovoza 2012. godine „Malonogometni memorijalni turnir za poginule hrvatske branitelje u akciji Brđani”

Sudjelovale su tri muške momčadi koje su ostvarile slijedeći poredak: prvo mjesto osvojila je Udruga branitelja Bošnjaka grada Siska, drugo mjesto Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“, a treće gosti iz Bosne i Hercegovine, Udruga RVI Bosanska Krupa.

Sudjelovala su i tri ženske ekipe izvan konkurencije. Prvo mjesto osvojio je  „Ženski malonogometni klub Mokrice“, drugo mjesto „Ženski malonogometni klub Viktoria” iz Lekeničke Poljane, dok je treće mjesto osvojila ekipa „Gromovite“.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here