Zbor udruga veterana gardijskih postrojbi i Udruga Specijalne policije odriču se dijela sredstava kako bi pomogli ugroženima

0
1012

Dragi prijatelji,

Svjedoci smo strašnim poplavama u istočnoj Slavoniji koje su se dogodile uslijed jake kiše i izlijevanja rijeke Save i njenih pritoka. Tisuće ljudi primorani su iseliti se iz svojih domova te se evakuirati na sigurne lokacije. Ovi ljudi trenutno su ostali bez većine stvari, ali i bez neophodnih namirnica poput hrane, vode, higijenskog pribora, pokrivača, odjeće i obuće za djecu i odrasle i slično.

Stoga su Zbor udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi i Udruga specijalne policije spremni odreći se dijela sredstava dobivenih natječajem a sve za pomoć stradalom stanovništvu na poplavljenim područjima Slavonije.

Pozivamo sve braniteljske i civilne udruge da učine isto, kako bi što prije omogućili povratak i normalizaciju života na stradalim područjima.

Kao i do sada pokažimo jedinstvo hrvatskog naroda i pomognimo  ugroženim područjima.

Unaprijed zahvaljujemo.

Zbor udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi- Ante Deur

Udruga specijalne policije – Josip Klemm

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here