Završeni obilasci obitelji poginulih i nestalih Gromova

0
970

Krajem prosinca 2013. godine završeni su posjeti obiteljima poginulih, umrlih i nestalih pripadnika 2. gardijske brigade u Domovinskom ratu. Obilasci obitelji i posjeti grobnim mjestima poginulih Gromova dio su provedbe projekta Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ –  „Pružanje psihosocijalne i savjetodavne pomoći obiteljima poginulih i nestalih branitelja, pripadnika 2.gbr Gromovi“. Kako smo već izvješćivali projekt se provodi u suradnji i uz financijsku potporu Ministarstva branitelja. Nakon obilaska obitelji slijedi završni dio projekta – raščlamba uočenih poteškoća i traženje rješenja. U ime svih članova udruge –  volontera koji su se uključili u projekt, zahvaljujemo se svim našim obiteljima poginulih i nestalih Gromova na srdačnim susretima i prijemima, toplini i otvorenosti srca kojima su nas primali. Djelić ovih susreta prenosimo vam u posljednjoj fotogaleriji s ovoga projekta.

Fotogalerija:

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here