VUKOVAR 19.11.2011

0
1345

Sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. dostojanstveno je i u velikom broju 19. studenoga 2011. godine obilježio Zbor veterana hrvatskih gardijskih postrojba i specijalne policije MUP-a RH. Veterani gardisti i specijalci MUP-a sudjelovali su u nizu komemorativnih programa i time obilježili 20. godišnjicu herojske obrane Vukovara i stradanja njegovih branitelja i građana u Domovinskom ratu.

 

U sastavu Zbora nazočili su i predstavnici Udruge ratnih veterana 2. gbr Gromovi (uključujući i predstavnike Gromova Podružnice Karlovačke županije). Od spomen obilježja stradanja na Ovčari, memorijalnog groblja, trpinjske ceste, spomen doma hrvatskih branitelja i sviju drugih mjesta stradavanja i herojske obrane Grada, Zbor je odao počast i poginulim redarstvenicima 1991. godine u Borovom Selu.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here