VUKOVAR 18.11.2011

0
1376

U spomen herojske obrane grada Vukovara kada je nakon tromjesečne borbe slomljen otpor oko 1.800 hrvatskih branitelja Vukovara, ratni veterani 2. gardijske brigade “Gromovi” tijekom tri dana 18., 19. i 20. studenoga 2011. godine sudjelovali su u nizu komemorativnih programa i obilježbi 20. obljetnice stradanja Vukovara i njegovih građana u Domovinskom ratu. Gromovi okupljeni u Udrugu Crne mambe zajedno s Udrugom HVIDR-a Dugo Selo organizirano su  prvoga dana, 18. studenoga 2011. godine dostojanstveno odali počast tim hrabrim ljudima Vukovara. Drugoga dana, 19. 11. 2011. god. komemoracijama su zajedno sa Zborom udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojba i specijalne policije MUP-a RH-a a trćega dana, 20. studenoga dužno su poštovanje i zahvalnost žrtvi Vukovaraca odali Gromovi Podružnice Sisačko-moslavačke županije u zajedništvu s djecom poginulih branitelja.
 

 Udruga Crne Mambe  kao pripadnici 1.pješačke bojne 2. gardijeske brigade Gromovi sudjelovala je u obilježavanju i mimohodu na dan pada grada Vukovara u spomen i sjećanje na sve žrtve i poginule u tom gradu i Domovinskom ratu u cjelini.

već tradicionalno  Gromovi svake godine sudjeluju u mimohodu i odavanju počasti gradu Vukovaru i svim poginulim nestalim i stradalim u tom gradu heroju…

 

Ove godine su Gromovi bili prisutni i 18. i 19. i 20. 11. 2011 godine na obilježavanju svih događaja na području i okolici grada Vukovara , što će te vidjeti u narednim vijestima. do tada pogledajte galeriju slika od 18.11.2011 gdje su bili udruga  CRNE MAMBE i HVIDR-a Dugo Selo

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here