VRO Maslenica- Odana počast poginulim braniteljima u Paljuvu i Novigradu

0
811

Počast stradalim hrvatskim braniteljima u VRO Maslenica  odavala se jučer u  Paljuvu i  Novigradu gdje su pripadnici, 2.gardijske brigade “GROMOVI” ,  4. gardijske brigade “Pauci” i hrvatske ratne  mornarice spriječili srpski protunapad i obranili crtu obrane nekon VRO Maslenica. Odana je počast i položeni su vijenci i zapaljene svijeće.

U Ime Zadarske županije počast stradalima u operaciji Maslenica odao je župan Božidar Longin u pratnji pročelnika Ivana Šimunića, a vijence su položili i načelnik općine Novigrad Joso Klapan te gradonačelnik Grada Zadra Branko Dukić. U ime MORH-a i glavnog stožera OSRH-a vijenac je položio zapovjednik Gardijske mehanizirane brigade HKV brigadir Dražen Ressler.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here