VETERANI GROMOVA NA SPORTSKIM IGRAMA U GORNJOJ STUBICI

0
1333

NASLOVNA

U organizaciji Udruge branitelja Domovinskog rata Sveti Juraj u Gornjoj Stubici 9. srpnja 2016.g. održane su 3. sportske igre hrvatskih branitelja. Prije početka sportskih igara u Spomen parku Rudolfa Perišina položeni su vijenci i zapaljene svijeće te je služena Sveta Misa  za sve poginule, umrle i nestale hrvatske branitelje u Domovinskom ratu.

U sportskom nadmetanju i zajedništvu hrvatskih branitelja u više sportskih disciplina natjecale su se ekipe iz  dvadesetak braniteljskih udruga. Sudjelovala je i ekipa veterana Gromova Podružnice Krapinsko-zagorske županije i ekipa Kluba OKB-a 2. gbr Gromovi. Organizatori igara svim sudionicima podijelili su prigodne zahvalnice, u ugodnoj i opuštenoj atmosferi poslije sportskih nadmetanja nastavljeno je  druženje hrvatskih branitelja.

foto: Damir Veverec

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here