Veterani “Gromova” Krapinsko-zagorske županije na potresom pogođenom području

0
827

Danas smo obišli područje Banovine i podjelili potrebite namirnice, deke, vreće za spavanje, toplu odjeću, sanitarne komplete i dr., koji su prikupili stanovnici Općine Krapinske Toplice i mi “Gromovi” iz KZŽ – e. Obišli smo Sisak, Petrinju, Mošćenicu, Međuraće, Sibić, Majske Poljane, Glinu. Dio opreme i sredstava ostavili smo našim Gromovima iz Siska koji će to u narednim danima podjelit onima kojima je također najpotrebnije.
Kada se prikupe sredstva ( građ. materijal i dr.) aktivno ćemo se uključit po pitanju građevinskih radova. Pozdrav svima od Zagoraca, a našim prijateljima iz područja koje je nastradalo poruka; ” Dok smo svi skupa, uz dragoga Boga, nemre nam niko nič, držite se”!

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here