URV 2.gbr Gromovi SMŽ – DAN GRADA SISKA 02. lipanj 2023. godine.

1
600

DAN GRADA SISKA, 02. lipanj 2023. godine.

Na poziv Grada Siska predstavnici UDRUGA RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVI SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE prisustvovali su na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Siska kojom prilikom je uručeno priznanje Grada Siska doktoru Miloradu Galiću za izuzetne rezultate koji iziskuju izuzetnu sposobnost na području medicine, za stručnost, razboritost i profesionalnost.

Doktor Milorad Galić u vrijeme Domovinskog rata bio pripadnik SANITETA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVA.

Kako se svojim radom, zalaganjem i požrtvovnošću isticao za vrijeme Domovinskog rata radom u sanitetu tako i nastavlja svojim profesionalnim i nadasve ljudskim pristupom pacijentima svoju izuzetno uspješnu karijeru u županijskoj bolnici dr. Ivo Pedišić u Sisku i za to mu čestitamo na zasluženom priznanju Grada Siska.

JEDNOM GROM – ZAUVIJEK GROM

https://www.sisak.info/2023/06/03/na-svecanoj-sjednici-gradskog-vijeca-grada-siska-urucena-priznanja-grada/

 

1 KOMENTAR

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here