Uoči Dana Svih Svetih i Dušnog Dana u organizaciji Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi Podružnice Karlovačke županije ćlanovi Podružnice obišli su 40. groblja na području Karlovačke, Ličko- senjske i Primorsko- goranske županije.

1
370

Uoči Dana Svih Svetih i Dušnog Dana u organizaciji Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi Podružnice Karlovačke županije ćlanovi Podružnice obišli su 40. groblja na području Karlovačke, Ličko- senjske i Primorsko- goranske županije.

Od Žumberka do Rijeke na 94. mjesta ukopa poginulih i preminulih pripadnika 2. gardijske brigade “Gromovi” članovi Karlovačke Podružnice paljenjem lampiona odali su počast svojim poginulim i preminulim suborcima.
Lampione su osigurani preko Ministarstva hrvatskih branitelja, Karlovačke županije, gradova Karlovca, Duga Rese i Slunja te naše Zagrebačke Podružnice.
SVIM POGINULIM I PREMINULIM GROMOVIMA
VJEČNA SLAVA I HVALA

1 KOMENTAR

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here