Umro je veteran Gromova Darko Balenović

0
2780

U žalosti i tuzi  obavješćujemo sve  ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da je  nakon teške bolesti umro naš Grom, hrvatski branitelj, poručnik Darko Balenović.

Pokojni Darko,  bio je pripadnik 2. gardijske brigade Gromovi od studenog 1991. godine.

S 2. gbr Gromovi prošao je sva bojišta u vrijeme Domovinskog rata na kojima je postrojba djelovala. Za svoj doprinos u obrani i oslobađanju Republike Hrvatske u  Domovinskom ratu višestruko je odlikovan.

Posljednji ispraćaj pokojnog Darka   bit će u utorak 24. rujna 2019.  godine u 12,15 sati na krematoriju  zagrebačkog Mirogoja u maloj dvorani.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Darka u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi izražavamo iskrenu sućut.

Darko, počivaj u miru Božjem i neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu nesebično borio.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here