UMRO JE HRVATSKI BRANITELJ ROLAND KNEZ

0
1643

 

ROLAND  (  BRANKO ) KNEZ

12.5.1957. – 4.7.2018.

U dubokoj boli obavješćujemo sve  ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da nas u 62. godini života, nakon duge i teške bolesti   napustio naš Grom, hrvatski branitelj Roland Knez.

Pokojni Roland, dragovoljac je Domovinskog rata, časnik HV-e,  od svibnja 1992. godine bio je pripadnik  2. gardijske  brigade Gromovi, 1. pješačke bojne.  S 2. gbr Gromovi pokojni Roland prošao je sva ratišta u vrijeme Domovinskog rata na kojima je postrojba djelovala. Za svoj doprinos u obrani i oslobađanju Republike Hrvatske u  Domovinskom ratu višestruko je odlikovan.

Sprovod pokojnog Rolanda bit će u utorak 10. srpnja  2018. godine na gradskom groblju u Velkoj Gorici  s početkom u 10,00 sati.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Rolanda  u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi  izražavamo iskrenu sućut.

Rolande, počivaj u miru Božjem i neka Ti je laka hrvatska zemlja koju si neizmjerno volio i  za čiju si se  slobodu borio.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here