Umro je Grom, Rora Kovač

0
2343

U žalosti javljamo tužnu vijest veteranima 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatskim  braniteljima, prijateljima i poznanicima  da je umro naš ratni veteran 2. gbr Gromovi, hrvatski branitelj, natporučnik Rora Kovač.

Pokojni Rora,  u obranu napadnute Domovine Hrvatske uključio se  19.08.1991. godine pristupivši u redove 2. gardijske brigade Gromovi, MAD.

S 2. gbr Gromovi prošao je sva bojišta u vrijeme Domovinskog rata na kojima je postrojba djelovala. Za svoj doprinos u obrani i oslobađanju Republike Hrvatske u  Domovinskom ratu višestruko je odlikovan.

Sprovod pokojnog Rore bit će u utorak 13. kolovoza 2019.  godine u 16,00 sati,  na mjesnom  groblju u Križu.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Rore  u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi izražavamo iskrenu sućut.

Rora, neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu nesebično borio.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here