U Kninu predstavljanje monografije „Dani poslije“

0
896

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 18. obljetnice VRO Oluja, u Kninu će se 5. kolovoza održati  predstavljanje monografije „Dani poslije“. Predstavljanje će se održati u Domu HV-a u 13,15 sati u organizaciji Zajednice udruga HVIDR-a Grada Zagreba.

Na predstavljanju će se uz predsjednika Ivu Josipovića, ministra branitelja Predraga Matića i Damira Hoyku, umjetničkog fotografa i autora fotografija, obratiti branitelj i dragovoljac Željko Glavić, 100% ratni vojni invalid Domovinskog rata, dočasnik, ratni veteran 2. gardijske brigade „Gromovi“. Željko je jedan od fotografiranih ratnih vojnih invalida, a teško je ranjen na Banovinskom bojištu tijekom Oluje.

Voditelj i moderator predstavljanja bit će Mirko Ljubičić, ratni veteran Gromova, predsjednik Zajednice udruga HVIDR-a Grada Zagreba, inicijator i autor izložbe „Dani poslije“.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here