U Benkovcu je odrzan malonogometni turnir, postrojbi iz Domovinskog rata

0
444

Na poziv Udruge Hrvatskih Dragovoljaca Domovinskog rata grada Benkovca i Udruga Zadarske Županije, 19 kolovoza 2023 god.u Benkovcu je odrzan malonogometni turnir,postrojbi iz Domovinskog rata.

Na turniru je nastupilo puno ekipa iz cijele Hrvatske.Legendarna udarna postava Gromova doslovce je i ovaj put poput Oluje poharala turnirom uz sve pobjede podigla pobjednički pehar te pehare za najboljeg igrača.i najboljeg vratara turnira.

Ovim putem se u ime ekipe zahvaljujem i Presjedniku Udruge gos Ivanu Krupecu na osiguranju financijskih troškova puta.Uz sve pohvale organizatoru turnira uz zajednicko druženje jelo i pjesmu slavilo se do kasno u noc u Benkovcu.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here