TV kalendar HRT-a o 2. gardijskoj brigadi “Gromovi”

0
1063

[youtube]6ngGxy2jYKk[/youtube]

Na 21. obljetnicu osnutka 2. gardijske brigade “Gromovi”, 15. svibnja 2012. godine Hrvatska radiotelevizija emitirala je prilog o 2. gbr u svojoj emisiji TV kalendar. Ovom prilikom zahvaljujemo se HRT-u i uredniku TV kalendara Vladimiru Brnardiću što je 2. gardijska brigada dobila prostor u jednoj od najdugovječnijih i najgledanijih emisija HTV-a. TV kalendar je jedna od emisija koja čuva i njeguje istinu i dignitet Domovinskog rata i hrvatskih branitelja.

 

Također zahvaljujemo se uredniku Vladimiru Brnardiću i našem članu, ratnom veteranu Gromova Željku Čorku što su nam ustupili ovaj video isječak, kao i našem tehničkom uredniku mrežne stranice URV 2. gbr Željku Makeku na postavljanju video priloga na stranici You Tube.
URV 2, gbr “Gromovi”

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here