TURNIR POSVEĆEN GROMU DUBRAVKU PUKŠECU

0
912

Bogati program proslave Dana Grada Siska i njegovoga zaštitnika Sv. Kvirina nastavljen je nizom kulturnih, zabavnih i športskih događanja. U subotu 8. lipnja 2013. godine u Sisku je održan memorijalni malonogometni turnir u spomen na prvog poginulog hrvatskog branitelja grada Siska Dubravka Pukšeca, poginulog pripadnika 2. gardijske brigade „Gromovi“. Organizator turnira je Športska udruga „Tomčev put i prijatelji“ uz potporu i suradnju Grada Siska, Sisačko-moslavačke županije, Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata INA-e Siska i naravno Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnice SMŽ-a.

Prije samog turnira natjecatelji i gosti položili su vijence i zapalili svijeće kod spomen ploče poginulim hrvatskim braniteljima postavljenoj na zgradi Mjesnog odbora Galdovo Kaptolsko. Sve nazočne su pozdravili Joso Nauković, predsjednik športske udruge „Tomčev put i prijatelji“ i Branko Tompić, predsjednik MO Galdovo Kaptolsko. Turnir je protekao u prijateljskom ozračju, a osvojila ga je momčad Udruge hrvatskih branitelja INA-e. Djelić atmosfere možete pogledati u našoj fotogaleriji.

 

Redoslijed momčadi nakon nadmetanja:

  1.    1.  Mjesto: Udruga hrvatskih branitelja DR-a INA-e Sisak
  2.    2.  Mjesto: Športska udruga „Tomčev put i prijatelji“
  3.    3.  Mjesto: Kristalan Kocka Vedrine
  4.    4.  Mjesto: Udruga hrvatskih branitelja HŽ-a
  5.    5.  Mjesto: Pan
  6.    6. Mjesto: URV 2. Gbr „Gromovi“ Podružnica SMŽ-e

 

Najbolji igrač: Hajdarević (INA)

Najbolji strijelac: Miočinović („Tomčev put i prijatelji“)

Najbolji golman: Marčec (INA)

 

Fotogalerija:

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here