Sudjelovanje Gromova na Drugom uskrsnom turniru za poginule hrvatske vitezove

Hrvatski malonogometni klub Tange Lange organizira „Drugi uskrsni turnir za poginule hrvatske vitezove“. Na nogometnim terenima Hrvatskog dragovoljca u zagrebačkom Sigetu, na uskrsni ponedjeljak 1. travnja 2013. godine održat će se malonogometni turnir na kojem će sudjelovati nogometne momčadi Udruga gardijskih brigada i postrojba sudionica Domovinskog rata. Na terenima Hrvatskog dragovoljca u Sigetu moći će se vidjeti u športskom izdanju pripadnike legendarnih Tigrova, Gromova, Pauka, specijalnih postrojbi MUP-a, HOS-a i Vojne policije. Kao i prošle godine na turniru će sudjelovati i malonogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“. Pozivamo ratne veterane Gromove da svojom nazočnošću daju potporu momčadi Gromova, ali prvenstveno da i na ovaj način odaju dužno poštovanje poginulim braniteljima.
Na ovom turniru nije važno tko će pobijediti, on je organiziran kako bi se odalo dužno poštovanje i čuvala uspomena na poginule hrvatske branitelje.
Svečano otvorenje Turnira počinje u 13,00 sati.

Sudionici turnira:

SKUPINA A