Sudjelovanje Gromova na Drugom uskrsnom turniru za poginule hrvatske vitezove

0
981

Hrvatski malonogometni klub Tange Lange organizira „Drugi uskrsni turnir za poginule hrvatske vitezove“. Na nogometnim terenima Hrvatskog dragovoljca u zagrebačkom Sigetu, na uskrsni ponedjeljak 1. travnja 2013. godine održat će se malonogometni turnir na kojem će sudjelovati nogometne momčadi Udruga gardijskih brigada i postrojba sudionica Domovinskog rata. Na terenima Hrvatskog dragovoljca u Sigetu moći će se vidjeti u športskom izdanju pripadnike legendarnih Tigrova, Gromova, Pauka, specijalnih postrojbi MUP-a, HOS-a i Vojne policije. Kao i prošle godine na turniru će sudjelovati i malonogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“. Pozivamo ratne veterane Gromove da svojom nazočnošću daju potporu momčadi Gromova, ali prvenstveno da i na ovaj način odaju dužno poštovanje poginulim braniteljima.
Na ovom turniru nije važno tko će pobijediti, on je organiziran kako bi se odalo dužno poštovanje i čuvala uspomena na poginule hrvatske branitelje.
Svečano otvorenje Turnira počinje u 13,00 sati.

Sudionici turnira:

SKUPINA A

1.    1. GARDIJSKA BRIGADA TIGROVI
2.    8. LAKOJURIŠNA GARDIJSKA BRIGADA
3.    SPECIJALNA POLICIJA MUP-a
4.    1. HRVATSKI GARDIJSKI ZDRUG

SKUPINA B

1.    4. GARDIJSKA BRIGADA PAUCI
2.    2. GARDIJSKA BRIGADA GROMOVI
3.    VOJNA POLICIJA HV
4.    HOS

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here