Sretan Vam Uskrs!

0
1823

Ivan; 11.25: Reče joj Isus: „Ja sam uskrsnuće i život: tko u mene vjeruje, ako i umre, živjet će.

Braćo i sestre, dragi Gromovi, pred nama je blagdan Uskrsa.

Svojim uskrsnućem Krist je pobijedio smrt i donio nam spasenje. On je nosivi stup naših života. Uskrsli Krist želi uskrsnuti naša smrtna tijela u novi život. To uskrsnuće događa se i u našem ovozemnom životu, u nama, našim obiteljima i bližnjima. Kršćanin je čovjek radosti i nade, a ne tuge i očajavanja. Događaj uskrsnuća od prije dvije tisuće godina odjeknuo je čitavim svijetom. Neka odjekne i u vašim srcima. On je s nama do svršetka svijeta. Ohrabrite se unatoč ovim teškim egzistencijalnim vremenima, i koračajte s Njime.

Svim obiteljima poginulih, umrlih i nestalih Gromova i svih hrvatskih branitelja, veteranima 2. gardijske brigade “Gromovi” i njihovim najbližima, pripadnicima OS RH i svim ljudima dobre volje sretan i blagoslovljen Uskrs, žele vojni kapelan don Antonio Mikulić, predsjednik URV 2. gbr Gromovi Ivan Krupec  i Upravni odbor URV 2. gbr Gromovi.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here