Sretan Vam Dan državnosti Republike Hrvatske 30. svibnja

0
1095

Poštovani veterani 2. gardijske brigade Gromovi, uvažene i drage  obitelji poginulih, umrli i nestali Gromova, hrvatski  branitelji, te svi građani Republike Hrvatske  u ime ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi, čestitam Vam Dan državnosti Republike Hrvatske.

Kada slavimo Dan državnosti u svojim mislima i molitvama prisjetimo se svih hrvatski branitelja kao i svih onih koji su kroz povijest u težnji za državotvornošću Hrvatske  utkali svoje živote  u temelje naše Domovine.

Prisjetimo se i Prvog hrvatskog predsjednika Republike Hrvatske dr. Franje Tuđmana pod čijim je hrabrim i  mudrim vodstvom stvorena naša Domovina.

Na svoje domove  istaknimo ponosno hrvatske barjake, neka se ponosno vijore u čast i slavu našoj domovini Hrvatskoj.

https://www.youtube.com/watch?v=pxWg8C1jUGA&t=29s

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here