Sretan Vam Božić

0
1863

Poštovane obitelji poginulih, umrlih i nestalih Gromova, poštovani ratni veterani 2. gardijske  brigade  Gromovi, uvaženi čitatelji naše mrežne stranice, pripadnici OS RH, hrvatski branitelj,  u ime Upravnog odbora Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi  od srca Vam želimo blagoslovljen Božić i sretnu Novu 2017. godinu. Posebne čestitke šaljemo našim dragim pripadnicima Oružanih snaga  u mirovnim misijama širom svijeta.

U ime Upravnog odbora

predsjednik, Ivan Krupec

Ti si Gospodine došao na ovaj svijet u liku dijeta u Betlehemskoj štalici, da nam pokažeš poniznost i skromnost. Božić je blagdan kada se rodio Bogočovjek. Neka naše misli budu usmjerene prema jedinom Spasitelju Isusu Kristu.

Daj nam molimo te mira, ljubavi, zdravlja i praštanja kako bi sretno dočekali ovaj Božić s našim najmilijima. Dragi i poštovani ratni veterani udruge 2. gardijske brigade Gromovi, vama i vašim bližnjima, želim blagoslovljen i čestit Božić te sretnu Novu 2017. godinu.

Vaš don Antonio Mikulić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here