Sretan Uskrs!

0
3598

 

“Što tražite Živoga među mrtvima?” (Lk 24, 5)

Draga braćo i sestre, prijatelji, Uskrsli Krist govori: Ne boj se ! Pobijedio sam smrt ! Tko vjeruje u mene neće umrijeti nikada !

Uskrs je vrijeme pobjede dobra nad zlim, neograničenog nad ograničenim, nepropadljivog nad propadljivim, vječnoga nad vremenitim.

Isus Krist traži od nas, da Uskrsnuće u koje vjerujemo unesemo u svoja srca i u naše obitelji. Uskrsnu radost kršćanin treba nastojati živjeti svakodnevno, a ne jedan dan u godini. Od nas Bog traži predanje, ali iskreno i skrušeno. Ovaj Uskrs odluči dragi brate i draga sestro da ćeš se vladati drugačije i da ćeš u svome životu Boga staviti na pravo mjesto. Onaj koji kleči pred Bogom može u životu stajati pred bilo kim.

Svim obiteljima poginulih, umrlih i nestalih Gromova i svih hrvatskih branitelja, veteranima 2. gardijske brigade “Gromovi” i njihovim najbližima, sretan i blagoslovljen Uskrs žele vojni kapelan don Antonio Mikulić, predsjednik URV 2. gbr Gromovi Ivan Krupec  i upravni odbor URV 2. gbr Gromovi.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here