Sretan Uskrs!

0
1224

Uvaženi članovi Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“, drage  obitelji poginulih, umrlih i nestalih  Gromova, djelatni pripadnici GMTBR  2. mb „Gromovi“,  hrvatski branitelji,   sretan Vam Uskrs.

U Kristovu uskrsnuću vjera slavi svoje novo rođenje, nalazi temelje i uporište te perspektivu za sadašnjost i budućnost. Po daru takve vjere idemo ususret Kristovom i našem Uskrsu. Neka svjetlost Kristova uskrsnuća i ljubav prema čovjeku obasja vaša srca i vaše obitelji.

U ime Upravnog odbora  URV 2. gbr Gromovi i moje osobno, svima Vama dragi veterani Gromova, obitelji poginulih, umrlih i nestalih hrvatskih branitelja kao i svim ljudima dobre volje  želim sretan i blagoslovljen Uskrs.

Predsjednik

URV 2. gbr „Gromovi“

Željko Ćubela

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here