SRETAN TI IMENDAN GENERALE !

0
1772

ANTUNOVO U PAKOŠTANAMA i ZAGREBU 2012.

U srijedu, 13. lipnja 2012.g. u 18 sati, u župnoj crkvi Uzašašća Gospodinova u Pakoštanima, rodnom mjestu poštovanog i voljenog generala Hrvatske vojske i heroja Domovinskog rata ANTE GOTOVINE, a povodom Generalovog imendana, župnik don Mario Sikirić će slaviti Sv. Misu za Domovinu, sve hrvatske branitelje, osobito zatočenike u Haagu. Misno će slavlje uveličati svojom pjesmom pjevači zagrebačkih crkvenih zborova okupljeni u udruzi Hrvatska bašćina.Nakon misnog slavlja ispred crkve će pjevači, članovi uduge “Hrvatska bašćina”, održati kratki koncert domoljubnih pjesama, a svi nazočni će moći potpisati imendansku čestitku Generalu.

U subotu, 16. lipnja, u 19 sati, u Crkvi Sv. Mati slobode u Zagrebu, Jarun 1,
povodom imendana Ante Gotovine,misno slavlje će predvoditi don Ante Vasilj.

Svojim molitvama i pjesmom preporučit ćemo našu Domovinu,
sve hrvatske branitelje,osobito sve uznike i Antu Gotovinu,
njegovom i našem zaštitniku Sv. Anti.

Svjesni smo da se Hrvatska još uvijek brani, danas u Haagu, zahvalni Anti i svim hrvatskim braniteljima koji su u oružanoj borbi s krunicom oko vrata i zagledani u Križ obranili naše pravo na život i POBIJEDILI, znamo da ovozemaljske pravde – nema.
Ali smo uvjereni da Patnja i Križ nemaju zadnju Riječ. Vjerujemo u Pobjedu Božje PRAVDE, ISTINE I LJUBAVI!

Pozivamo vas priključite se MOLITVAMA u Pakoštanama ili Zagrebu,

čestitajte imendan i izrazite podršku generalu Hrvatske pobjedničke vojske – ANTI GOTOVINI.

Jer s Antom su Istina i mi – Hrvatski narod, a Hrvatska nije slobodna dok su njeni osloboditelji zatočeni!

 

Organizatori: Udruga udovica hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata RH
G. Zagreba i zagrebačke županije, Rozalija Bartolić, predsjednica;
Hrvatska bašćina, Jasenka Polić Biliško i Milka Gojčeta;
HVIDR-a Črnomerec, Renato Šelj, predsjednik

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here