SRETAN BOŽIĆ !

0
1033

Poštovani članovi obitelji poginulih i nestalih Gromova, poštovani ratni veterani 2.  gardijske  brigade  Gromovi, poštovani čitatelji i posjetitelji mrežne stranice URV  2. gbr Gromovi, Božić je blagdan obitelji, zajedništva, mira, opraštanja i nade. Želja mi je da vaš obiteljski dom prožme ljubav i radost, zdravlje i sreća, milost i blagostanje, da vam  u srcu uvijek ostanu utkane nada i vjera u bolju i sretniju nam domovinu, iste one kojima ste bili nadahnuti u najtežim trenutcima stvaranja neovisne nam Hrvatske. Stoga vam od srca želim blagoslovljen Božić te sretnu i uspješnu nadolazeću 2014. godinu.

 

                                                                    U ime Upravnog odbora

                                                                   predsjednik URV 2. gbr „Gromovi“

                                                                  umirovljeni brigadir

                                                           Mile Krišto

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here