SPROVOD DAMIRA POKIĆA

0
1386

 

Na Zavodu za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu, dana 23. srpnja 2018. godine, identificirani su posmrtni ostaci hrvatskoga viteza, branitelja, dragovoljca, časničkog namjesnika, tenkista 2. gardijske brigade Gromovi, Damira Pokića.

Damirovi  posmrtni ostaci ekshumirani su na području Gračanice Šišinečke iz prikrivene grobnice.

Pokojni Damir bio je sudionik operacije  „Vihor“ koja se odvijala u  prosincu  1991. godine na Banovini. Nestao je na području Gračanice Šišinečke zajedno  s preostala 3 člana tenkovske posade (Siniša Janjić, Damir Sajko i Pave Žgela), dana 12. prosinca 1991. godine.

Sprovod pokojnog Damira bit će u četvrtak 2. kolovoza 2018. godine u 10,50 sati na groblju Mirogoj u Zagrebu.

Sveta misa zadušnica za pokojnog Damira služit će se u crkvi Svetog Josipa na Trešnjevci u 19,00 sati.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Damira  u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi  izražavamo iskrenu sućut.

Damire, počivaj u miru Božjem i neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu borio.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here