SPORTSKE IGRE HRVATSKIH BRANITELJA SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE, Topusko, 15.06.2024. godine

0
185

Sportske igre hrvatskih branitelja Sisačko-moslavačke županije, koje su, kao dio programa obilježavanja Dana Sisačko-moslavačke županije, u Topuskom organizirali Sisačko-moslavačka županija i Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata Sisačko-moslavačke županije.
Prije samog početka igara odana je počast poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima kod spomenika obilježja hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama iz Domovinskog rata kod zgrade Općine Topusko.
Sportske igre hrvatskih branitelja, koje su i zamišljene i provedene više kao druženje i susret ratnih suboraca, nego kao natjecanje, okupio se veliki broj hrvatskih braniteljica i branitelja te članova njihovih obitelji. Predstavnici udruge natjecali su se u elektronskom pikadu, šahu, visećoj kuglani i boćanju, a igre su završene zajedničkim objedom svih sudionika. Za sudionike je bilo osigurano i korištenje bazena u uvijek gostoljubivom Topuskom.

Zahvaljujemo se Sisačko-moslavačke županiji i TOP TERMAMA TOPUSKO na domaćinstvu.

https://www.smz.hr/aktualno/10823-sportske-igre-hrvatskih-branitelja-u-topuskom

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here