SNIMANJE SERIJALA „POBJEDNICI“

0
1057

NASLOVNA_I

Studio 23 iz Zadra  pokrenuo je projekt snimanja filmskog serijala „Pobjednici“ koji ima za temu rekapitulaciju Domovinskog rata. Ovaj projekt redatelja Nenada Šestića ima potporu Ministarstva branitelja, Hrvatskog sabora  te drugih institucija RH. Dr.sc. Ante Nazor ravnatelj HMDC Domovinskog rata u serijalu sudjeluje kao stručni suradnik i recenzent projekta.

Najbolji promicatelji istine i vrijednosti Domovinskog rata mogu biti samo sami sudionici obrambenog  Domovinskog rata. Udruga ratnih veterana 2. gbr Gromovi a na zamolbu gospodine Nenada Šestića uključila se u ovaj projekt snimanja serijala „Pobjednici“.Tako su veterani 2. gardijske brigade Gromovi odradili  snimanja za serijal „Pobjednici“  5. srpnja u Zagrebu, 7. srpnja u Sisku i 8. srpnja ponovo u Zagrebu. U Sisku su se snimanju   veteranima Gromova priključili i veterani i 57. SAMB-a i hrvatski branitelji Sunje iz 1991.g.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here