SKUP ZAJEDNIŠTVA „ZAJEDNO DO POBJEDE“

0
973

Hrvatski branitelji već više od 180 dana prosvjeduju ispred Ministarstva branitelja da bi zaštitili prava najugroženijih stradalnika Domovinskog rata,   ali i da se izbore za prava i svih drugih obespravljenih i ugroženih hrvatskih branitelja kao i svih naših  sugrađana koji se nalaze u teškim životnim situacijama.

 

U organizaciji hrvatskih domoljuba  u Zagrebu u subotu 2. svibnja 2015.g.  održat će se skup zajedništva 100% za Hrvatsku  „Zajedno do pobjede“.

 

Protokol

18 sati             Sveta Misa za Domovinu u Zagrebačkoj katedrali

19 sati             skup zajedništva 100% za Hrvatsku “Zajedno do pobjede” –  Trg bana                          Josipa Jelačića

 

Pozivamo sve vas hrvatske branitelje i domoljube, nezaposlene, obespravljene, studente, mlade, umirovljenike, blokirane  te  sve vas koji radite a ne dobivate plaću i sve ljude dobre volje da dođete na skup zajedništva. Budimo dostojanstveni i ponosni te  zajedno pošaljemo poruku kakvu Hrvatsku želimo.

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here