Sistematski pregledi za hrvatske branitelje i članove obitelji smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata

0
91
05.07.2024.

Gradski ured za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom provodi sistematske preglede za:

  •  hrvatske branitelje iz Domovinskog rata s prebivalištem u gradu Zagrebu
  •  članove obitelji smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata

koji su korisnici obiteljske invalidnine/naknade, s prebivalištem u gradu Zagrebu.
Sistematski pregled je ciljano namijenjen ranom otkrivanju plućnih i srčanih bolesti te prevenciji najčešćih malignih oboljenja.
Zahtjevi za sistematske preglede zaprimaju se u Sektoru za branitelje Gradskog ureda za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom u Vodnikovoj 14, od ponedjeljka 08. srpnja 2024. godine, radnim danom od 8,30 do 15,30 sati do popunjenosti kapaciteta.
Zahtjevu je potrebno priložiti:

  • dokaz o prebivalištu u Zagrebu (osobna iskaznica na uvid)

Potrebne informacije zainteresirani hrvatski branitelji i članovi obitelji smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata mogu dobiti u Gradskom uredu za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom, Vodnikova 14, osobno ili na brojeve telefona: 01/6100 367, 01/6100 368 ili 6100 386.

Zahtjev za sistematski pregled
Uputa o pravima ispitanika

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here