IN MEMORIAM DUBRAVKO PUKŠEC-PUKI

0
2202

 

U organizaciji Sportsko rekreativne udruge „Tomčev put i prijatelji“ te Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi, podružnice Sisačko-moslavačke županije i ove godine obilježit će se godišnjica pogibije prvog Siščanina u Domovinskom ratu, Dubravka Pukšeca-Puke.

Kao pripadnik ZNG-e, 2.pb/2. gbr Gromovi, sudjelujući u obrani napadnute policijske postaje Kraljevčani od strane srbočetničkih formacija potpomognutih tkz JNA, Dubravko je poginuo 15. srpnja 1991. godine.

Pozivamo Vas

da se u zajedništvu prisjetimo i odamo počast  prvom poginulom Siščaninu  u Domovinskom ratu Dubravku  Pukšecu-Puki.

Obilježavanje će se održati u

subotu 14. srpnja  2018. godine u Sisku.

Protokol obilježbe
18,00 sati : Polaganje vijenca, paljenje svijeća na grobu Dubravka Pukšeca (nedaleko središnjeg križa) gradsko groblje Viktorovac u Sisku.
19,00 sati: Komemoracija, polaganje vijenca i paljenje svijeća za sve poginule, umrle i nestale hrvatske branitelje  u Domovinskom ratu – Spomen ploča, Dom Galdovo Kaptolsko-Gradska četvrt Centar -V. Logomerca 27 Sisak .
19,15 sati: Zajedničko druženje uz sportske sadržaje (bela, pikado, mali nogomet) svih nazočnih s veteranima Domovinskog rata.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here