Šesti Dani zagrebačkih branitelja Vukovara

0
1353

Udruga zagrebačkih branitelja Vukovara šestu godinu zaredom obilježava Dane zagrebačkih branitelja Vukovara.  U sklopu ove manifestacije Udruga je organizirala malonogometni turnir „Memorijal Zvonimir Strnad“ koji će se održati 29. rujna na malonogometnim terenima ŠRC Šalata u Zagrebu, s početkom u 9 sati. Turnir je i humanitarnog karaktera. Natjecat će se malonogometne momčadi ratnih veterana gardijskih postrojba i navijačkih skupina s ciljem prikupljanja sredstava za dovršetak dječjeg vrtića na Mitnici u Vukovaru.  U 15 sati predviđena je revijalna utakmica „Plavih legendi“ ( Šokota, Šimić, Vlaović i drugi) s reprezentacijom Turnira.

Na turniru će se natjecati i malonogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“. Pozivamo ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“ koji su u mogućnosti da svojom nazočnošću na turniru daju potporu ovoj hvalevrijednoj akciji Udruge zagrebačkih branitelja Vukovara.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here