Savjetovalište za hrvatske branitelje Grada Zagreba i članove njihovih obitelji i savjetovalište za supruge i djecu hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a

Savjetovalište za hrvatske branitelje Grada Zagreba i članove njihovih obitelji

Savjetovalište hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji osigurava brzu, neposrednu i učinkovitu izvaninstitucionalnu pomoć sukladno njihovim potrebama, a najčešće vezanu uz mirovinska pitanja, socijalne potrebe te tumačenje i lakše ostvarivanje mjera Grada Zagreba usmjerenih prema hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji.

Radno vrijeme Savjetovališta:

SRIJEDA od 17,00 do 20,00 sati

Termin dolaska potrebno je unaprijed dogovoriti na broj telefona: 01/4556 840 ili e-mail adresu: savjetovaliste.za.branitelje@gmail.com.

Usluge savjetovanja se pružaju i putem elektroničke pošte ili putem telefona.

Usluge Savjetovališta besplatne su za sve korisnike.

Savjetovalište za supruge i djecu hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a

Savjetovalište osigurava stručnu savjetodavnu psiho-socijalnu pomoć i potporu u rješavanju osobnih, obiteljskih, radnih i ostalih problema supruga i djece svih hrvatskih branitelja, s posebnim naglaskom na članove obitelji onih branitelja koji imaju znakove ili im je dijagnosticiran posttraumatski stresni poremećaj.

Savjetovalište djeluje u prostorijama Udruge hrvatskih branitelja liječenih od posttraumatskog stresnog poremećaja Grada Zagreba, Slavenskog 9, Prečko.

Radno vrijeme Savjetovališta:

Utorkom od 16,00 do 19,00  SOCIJALNI RADNIK

Srijedom od 16,00 do 19,00  PSIHOLOG

Kontakt:

tel: 01/3861-760; mob (SMS): 099/3879-306; e-mail adresa: savjetovalisteptsp@gmail.com

Termin dolaska potrebno je unaprijed dogovoriti na naprijed navedeni broj telefona/mobitela ili  e-mail adresu Savjetovališta.

Korisnici u Savjetovalište dolaze bez uputnice ili drugih pisanih potvrda. Usluge za sve korisnike su besplatne.