S ponosom izvjesimo hrvatske zastave

0
1201

Zagrebački branitelji predvođeni HVIDR-om Zagreba, Udrugom specijalne policije iz Domovinskog rata, Zborom udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi i Gradom Zagrebom povodom obilježavanja ovogodišnje proslave obljetnice „Oluje“ pozivaju sve građane u petak 3. kolovoza 2012. godine u 9,00 sati na svečano polaganje vijenaca i svijeća na Mirogoju prenosi portal Politikaplus.

 Zagrebački gradski odjel za zdravstvo i branitelje nas obavješćuje da će povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, te Dana hrvatskih branitelja, gradonačelnik Grada Zagreba u subotu 4. kolovoza 2012. godine na Trgu bana Josipa Jelačića od 10,00 do 11,00 sati podijeliti građanima Grada Zagreba oko tisuću  zastava Republike Hrvatske.

U nedjelju 5. kolovoza 2012. s ponosom izvjesimo hrvatske zastave na svojim prozorima i pročeljima te i na taj način obilježimo proslavu pobjede u akciji „Oluja“.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here