RATNI VETERANI TIGROVI I GROMOVI NA TURNIRU „KUP HVIDRA 2013“ (Foto)

0
1229

 

Jučer je, 13. siječnja 2013. godine u športskoj dvorani Obrtničke škole u Velikoj Gorici završen tradicionalni Malonogometni turnir „Kup Hvidra 2013“ koji već 21. godinu zaredom organizira Udruga HVIDR-a Velika Gorica. Turnir se održavao od 4. do 13. siječnja 2013. godine i bio je humanitarnog karaktera. U sklopu turnira odigrana je i revijalna utakmica malonogometnih momčadi Udruge ratnih veterana 1. gardijske brigade „Tigrovi“ i  2. gardijske brigade „Gromovi“. U regularnom vremenu utakmica je završila neriješenim rezultatom 3:3. Potom se utakmica rješavala penalima. Nakon serije po pet penala sa svake strane rezultat je ostao neodlučen, 6:6. U duhu prijateljstva i zajedništva momčadi su se dogovorile da takav rezultat i ostane.

Fotogalerija:

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here