RATNI VETERANI TIGROVI I GROMOVI ČISTILI SNIJEG

0
1125

Članovi Udruge ratnih veterana 1. gardijske brigade „Tigrovi“ i 2. gardijske brigade „Gromovi“, zagrebački Tigrovi i Gromovi zajedničkim su snagama dragovoljno priskočili u pomoć svome gradu, i njegovim građanima. Na više lokacija od jutra 15. siječnja ratni veterani čistili su od snijega prilaze, staze ili parkirališta javnih ustanova i površina u istočnom dijelu Zagreba. Tigrovi i Gromovi očistili su snijeg na području Dubrave oko Doma zdravlja u Retkovcu, Župnog ureda i crkve u Trnovčici, Osnovne škole Antuna Branka Šimića, Dječjih vrtića „Medo Brundo“  i „Jabuka“, te dječjeg vrtića na Poljanicama.

U Zagrebu je proteklih dva dana po podatcima DHMZ-a napadala najveća količina snijega u siječnju od kada postoje mjerenja na opservatoriju Grič, od 1861. godine. Do jutros je visina snijega na Griču bila 58 cm, a mjernoj postaji u zagrebačkom Maksimiru 68 centimetara.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here