Prosvjed ispred Ministarstva branitelja

0
981

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi kao članica Zbora udruga veterana hrvatskih  gardijskih postrojbi a na temelju koordinacije sa Zborom gardijskih postrojbi i poziva udruge stopostotnih invalida I. skupine Domovinskoga rata kao organizatora prosvjeda dala je potporu u njihovim nastojanjima u ostvarenju njihovih zahtjeva.

 Udruga 100% invalida Domovinskog rata I. skupine 20.10.2014.g. započela je mirni prosvjed ispred Ministarstva branitelja na Savskoj 66 u Zagrebu. Organizator mirnog  prosvjeda traže ostavke ministra branitelja Predraga Matića, zamjenice ministra Vesne Nađ i zamjenika ministra Bojana Glavaševića zbog nepoštivanja dostojanstva hrvatskog branitelja te davanja stalnih obećanja u rješavanju njihovih gorućih problema no sve ostaje samo na obećanjima.  Organizator mirnog prosvjeda najavljuje prosvjed u narednom periodu sve do ispunjenja njihovih zahtjeva.

Pozivaju se svi veterani Gromova a posebno s zagrebačkog područja da daju potporu mirnom prosvjedu ispred Ministarstva branitelja udruzi stopostotnih invalida I. skupine. Zamoljavaju se svi sudionici prosvjeda na dostojanstveno, zakonito  i dolično ponašanje na prosvjedu  kakvo priliči hrvatskim braniteljima.

 Upravni odbor udruge

Predsjednik

Željko Ćubela

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here