Proslava Dana Domovinske zahvalnosti Sisak, SRC – Zibel

0
1678

Proslava dana pobjede, domovinske zahvalnosti i 16. obljetnice  “Oluje ”  u Sisku na ŠRC Zibel održana je sa cjelodnevnim programom pa tako i malonogometnim turnirom na kojem je sudjelovala ekipa udruge ratnih veterana 2.gardijske brigade “Gromovi”.  Na turniru je sudjelovalo više ekipa iz raznih udruga branitelja proisteklih iz domovinskog rata. Na kraju malonogometnog turnira ekipa URV 2. GBR “GROMOVI” osvojila je drugo mjesto.

 

 

Cjelodnevna proslava je imala bogati sportski  i kulturno umjetnički program u kojem je održano ribolovno natjecanje, navedeni nogometni turnir, koncert Građansko željezničarske glazbe Sisak, Sisačke mažoretkinje, nastup tamburaša. Da učesnici i gosti proslave ne ostanu gladni pobrinula se prva ratna kuhanja u domovinskom ratu koja je osnovana 21.6.1991, u ponudi je bio vojnički grah i ribe koji su djeljeni gostima.

Proslava se nastavila… a kako je izgledalo pogledajte na ovih nekoliko slika

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here