PROJEKT VEČERNJEG LISTA O POGINULIM JUNACIMA DOMOVINSKOG RATA

0
1823

Velikim serijalom priča Večernji list odaje počast poginulim junacima Domovinskog rata, a u projekt je uključeno i stručno povjerenstvo. Ono je utvrdilo kriterije te odlučuje o izboru junaka. Priče o junacima Oluje koje smo mogli čitati u velikom specijalu Večernjeg lista izdanog na sam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja (5. kolovoza 2012. god.) samo su početak projekta. U ovaj projekt uključen je i Zbor udruga hrvatskih gardijskih postrojbi na čelu s njegovim predsjednikom. Vjerujući da će navedeni projekt doprinijeti u promociji vrjednota Domovinskog rata, a posebno o istinskom žrtvovanju hrvatskih branitelja u Domovinskom ratu, Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ iskazala je spremnost sudjelovati u ovom hvalevrijednom projektu putem Zbora gardijskih brigada čija je članica.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here