Prisjećanje na najteže dane obrane grada Karlovca

0
1095

Karlovčani su se 4. listopada 2013. godine prisjetili dana kada su počeli najjači napadi na grad  4. listopada 1991. godine. Osnovna škola Turanj tim povodom organizirala je prigodni program kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima na Turnju.

Izaslanstva Karlovačke županije, Grada Karlovca, PU karlovačke, Hrvatske kopnene vojske te predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, položili su vijence i upalili svijeće u čast svima onima koji su obranili grad Karlovac. Počast poginulim braniteljima odali su i predstavnici Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnice Karlovačke županije.

 

Trend portal/URV 2.gbr Gromovi

 

Fotogalerija:

(Trend portal)

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here