PRIOPĆENJE ZUVHGP-a PREDSJEDNIČKI IZBORI 2020.

0
1294

Poštovani suborci, uoči drugog kruga predsjedničkih izbora, a na upite našeg članstva o potpori kandidatima,

smatramo da trebamo jasno reći članstvu da su hrvatski branitelji za vrijeme obrambenog i oslobodilačkog Domovinskog rata bili uz hrvatski narod, a hrvatski narod uz branitelje i ta je veza neraskidiva.

Nama ne treba nitko kako bi objasnio: slučajnu državu, ulazak na stražnja vrata u skupštinu grada Vukovara, sustavnu nebrigu za jednu od najranjivijih skupina našeg društva koja je, ujedno, i najzaslužnija za samostalnost i suverenost Domovine; nepoštivanje vrijednosti Domovinskog rata, izjave da su neškolovani i sirotinja išli u rat… Jasno  elite su bile u niskom startu ka (ili na) foteljama, a  sirotinja i bijednici (bez druge opcije) na bojištu. Hrvati su krivi za rat jer su ukinuli prava Srba. Znamo što (i tko) je dovelo do prosvjednog okupljanja pred Ministarstvom branitelja, tragične smrt  naše Nevenke Topalušić, događanja na Trgu sv. Marka…

Hrvatski branitelji i hrvatski narod znali su birati i odabrati devedesetih godina, a znat će i sada, kao i na svim budućim izborima.

Domovini uvijek vjerni!

Zbor udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi

Udruga Specijalne policije iz DR RH

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here