Prijedlog Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava na medicinsku, odnosno fizikalnu rehabilitaciju, hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog rata

0
943

Ministarstvo branitelja otvara internetsko savjetovanje sa zainteresiranom javnošću povodom Prijedloga Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava na medicinsku, odnosno fizikalnu rehabilitaciju, hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog rata.

Naime, novim Pravilnikom se propisuju povoljniji uvjeti za ostvarivanje prava na medicinsku, odnosno fizikalnu rehabilitaciju, hrvatskim ratnim vojnim invalidima iz Domovinskog rata najviših skupina oštećenja organizma.

Ministarstvo ovim putem poziva zainteresiranu i stručnu javnost da putem Obrasca dostavi svoje prijedloge, primjedbe i mišljenja u razdoblju od 21. ožujka do 5. travnja 2014. godine na adresu e-pošte: savjetovanje@branitelji.hr.

Napominjemo da će Izvješće o provedenom savjetovanju sa zainteresiranom javnošću, kao i tablica s objedinjenim primjedbama/prijedlozima i obrazloženjima o prihvaćanju/neprihvaćanju istih, biti objavljeni nakon završenog savjetovanja na web stranici Ministarstva pod linkom “Zatvorena savjetovanja”.

Prijedlog Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava na medicinsku, odnosno fizikalnu rehabilitaciju, hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog rata

www.branitelji.hr/

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here