Premijera epizode „Banovina i Kordun“ iz serijala „Pobjednici“

0
1226

U Sisku, u četvrtak 2. veljače 2017.godine  s početkom u 18,00 sati u Domu kulture „Kristalna kocka vedrine“  održat će se premijera epizode „Banovina i Kordun“ iz serijala „Pobjednici“ autora Nenada Šestića, produkcija „Studio 23“.

U epizodi „Banovina i Kordun“ govori se o veliko-srpskoj agresiji potpomognutoj takozvanom JNA i srpskim terorističkim grupama  na područje Banovine i Korduna 1991.godine. U epizodi govore hrvatski branitelji sudionici tih  ratnih događanja,  ratni zapovjednici postrojbi Hrvatske vojske  s područja Banovine i Korduna između ostalog i vetrani 2. gardijske brigade Gromovi. Uz 3 D animacije zorno se prikazuje ratna situacija ratne 1991. godine na području Banovine i Korduna.

Ulaz slobodan.

Organizator:

Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata Sisačko-moslavačke županije

Pokrovitelj: Grad Sisak i Sisačko-moslavačka županija

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here