Predstavnici URV 2. gbr „Gromovi“ na obilježavanju Dana branitelja Grada Zagreba (Foto)

0
1081

U četvrtak 30. svibnja 2013. godine u Zagrebu je obilježen Dan branitelja Grada Zagreba na kojemu su uz zagrebačke udruge branitelja sudjelovali  i predstavnici Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“.  Braniteljske udruge, general Mladen Markač i gradonačelnik Zagreba Milan Bandić položili su vijence i zapalile svijeće na spomen obilježjima poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima na gradskom groblju „Mirogoj“. U gradskoj palači „Dverce“ gradonačelnik Milan Bandić tradicionalno je primio zapovjednike ratnih postrojbi i predstavnike braniteljskih udruga Grada Zagreba. U petak je u zagrebačkoj katedrali  služeno svečano misno slavlje.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here