Predstavnici Gromova na izvještajnom saboru Kluba VDR 102. brigade HV

0
1264

U petak, 15. veljače 2013. godine, u večernjim satima u dvorani vatrogasnog doma DVD-a Mala Mlaka, Klub udruge veterana domovinskog rata 102. brigade HV Novi Zagreb održao je Redovni godišnji izvještajni sabor. Predsjednik udruge um. pukovnik Tomo Krešo Špeletić, te drugi članovi Izvršnog odbora iznijeli su godišnja izvješća o radu Kluba u 2012. godini. Među značajnim projektima   ove Udruge posebno izdvajamo program održavanja stručnih predavanja o temama iz Domovinskog rata u redovnoj nastavi povijesti u zagrebačkim osnovnim i srednjim školama. Program je dobio pozitivno mišljenje Agencije za odgoj i obrazovanje i verificiran je od mjerodavnog Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa.

Gosti prijateljskoj Udruzi veterana 102. brigade ispred Udruge veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ bili su predsjednik Mile Krišto, tajnik Ivan Krupec, dopredsjednik Ivan Mandić te član Antun Jozing. Na kraju skupštine ratni veteran Gromova i pisac Antun Jozing predstavio je svoj ratni roman „Mrtvi se ne vraćaju“. Pozitivnu kritiku o knjizi iznio je i Tomo Krešo Špeletić, a koju u pisanom obliku možete OVDJE  pogledati.   Na kraju izvještajnog sabora održano je prigodno druženje branitelja uz TS „Zlatni zvuci“.

Fotogalerija:

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here