Predstavljanje knjige ‘Borba za život’ Joze Klarića

0
1013

Hrvatski branitelj, pripadnik 126. brigade, 3. pješačke bojne i inžinjerijskog voda Jozo Klarić Klajo 18. siječnja u Velikoj Gorici, Dvorana Nazaret, Šetalište Franje Lučića 25, predstavit će svoju knjigu o povratku s bojišta i suočavnjem se s istinom kako se životu koji je ostavio nije moguće vratiti.

Kako kaže, “mnogi vidljivi i nevidljivi ožiljci ostaviše traga i pretvoriše mladost u radost bez soli, s mnogo boli i trauma koje smo donijeli svojim domovima”. No Jozo se ne predaje očaju, već započinje novu borbu nakon one za Domovinu. Sada riječju i slikom nastavlja bitku za dostojanstvo svojih prijatelja koji su darovali sebe ljubeć hrvatski kamen, ravnicu i morsku oranicu.

Pozivamo sve zainteresirane Gromove da se odazovu i podrže promociju knjige.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here