Poziv Zbora udruga veterana gardijskih postrojbi na prosvjed – Ne ćirilici u Hrvatskoj

0
919

ZBOR UDRUGA VETERANA

HRVATSKIH GARDIJSKIH POSTROJBI

Assembly of associations of croatian war veterans guard units.

Fra Filipa Grabovca 1,, 10 000 Zagreb

 

Poštovani prijatelji !

Sukladno zaključcima sa izvještajno izbornog sabora ZUV HGP odnosno usvojenoj potpori Stožeru za obranu Vukovara pozivam Vas da sukladno svojim mogućnostima sudjelujete na prosvjedu koji će se održati 07.04. 2013. u 12.00 u Zagrebu. Obzirom da Vam nismo u mogućnosti osigurati prijevoz i troškove istog, pokušajte se organizirati sa drugim braniteljskim udrugama sa svojih područja,  pripadnike sa područja grada Zagreba pozivamo na masovan odaziv da na taj način još jednom iskažemo potporu stožeru u njihovoj borbi protiv nasilnog uvođenja ćirilice u grad heroj u grad Vukovar.

 

Predsjednik ZUV HGP

Ilija Vučemilović Šimunović

 

Podsjećamo na:Poziv Gromovima na prosvjedni skup 7. travnja u Zagrebu 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here